0 2 min 2 lata

EUR/USD
Euro miało straszny tydzień, ponieważ przebiliśmy główne wsparcie w postaci uchwytu 1,04. Biorąc to pod uwagę, rynek jest teraz bardzo wyprzedany, więc spodziewam się, że początek tygodnia może być bardziej ożywieniem niż cokolwiek innego. Jednak to ożywienie powinno stać się dobrą okazją do ponownego rozpoczęcia skracania rynku , ponieważ euro wydaje się być z góry zdeterminowane, aby osiągnąć poziom parytetu gdzieś latem tego roku.

Warto zauważyć, że sądziłem, że parytet zostanie osiągnięty w sierpniu, ale nie byłoby zaskoczeniem, gdyby tak się stało w tym tygodniu. Poziom parzystości przyciągnie dużo uwagi, więc spodziewałbym się krótkotrwałego odbicia w tym ogólnym sąsiedztwie.

GBP/USD
Funt brytyjski miał niepewny tydzień, spadając poniżej poziomu 1,20 w pewnym momencie, zanim odrobił straty. W tym ogólnym obszarze spodziewałbym się wielu hałaśliwych zachowań, ale nadal wolę wygasanie krótkoterminowych rajdów, które wykazują oznaki wyczerpania. W końcu dolar amerykański jest jak kula niszcząca prawie wszystko inne, więc funt brytyjski niczym się nie różni. W związku z tym myślę, że w końcu będziemy chcieli osiągnąć poziom 1,15, ale w tym konkretnym tygodniu może być głośno.