0 2 min 2 lata

Autoryzacja przez telefon zamiast SMS to najbardziej korzystna usługa dla firm. Wielu użytkowników do autoryzacji używa SMS-ów, które zawierają specjalne kody dostępu. Jednak ta metoda jest dość kosztowna.

Autoryzacja przez telefon zamiast SMS to najbardziej korzystna usługa dla firm.  Wielu użytkowników do autoryzacji używa SMS-ów, które zawierają specjalne kody dostępu.  Jednak ta metoda jest dość kosztowna.

Zamiast tego jest Flash Call, w którym zamiast wiadomości SMS wysyłane jest połączenie przychodzące. Tym samym użytkownicy odbierają połączenie na telefon z numeru, w którym ostatnie 4 cyfry to kod do dalszej autoryzacji w serwisie lub aplikacji mobilnej. Na stronie możesz dowiedzieć się więcej o usłudze, a także uzyskać możliwość wypróbowania podobnej metody, dzięki której możesz dużo zaoszczędzić.

Jakie są cechy usługi?

Przede wszystkim należy zauważyć, że autoryzacja telefoniczna zamiast SMS to stabilne rozwiązanie dla każdego projektu, w którym wymagana jest autoryzacja użytkownika. Jest nie tylko wygodny, ale i niezawodny. Należy pamiętać, że usługa działa bezawaryjnie. Oznacza to, że w każdej chwili, gdy użytkownik loguje się na swoje konto, natychmiast otrzymuje połączenie, którego kodem są ostatnie cyfry numeru.

Ta metoda działa w przypadku autoryzacji w aplikacjach mobilnych, na stronach internetowych, w CRM, 1C. Dzięki funkcji Flash call nie trzeba wydawać dużych pieniędzy na kody i hasła, które przychodzą w wiadomościach SMS. Metodę wyróżnia nie tylko ekonomia, ale także wygoda dla samych użytkowników. W każdym biznesie ważne jest, aby zapewnić swoim klientom większy komfort. Dzięki tej metodzie można to zrobić łatwo i szybko. Jednocześnie istnieją różne opcje łączenia się przez API.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.