0 3 min 2 lata
  • Srebro spotkało się w poniedziałek z agresywną podażą w pobliżu oporu zbiegu 22,00 USD.
  • Konfiguracja techniczna faworyzuje niedźwiedzich traderów i wspiera perspektywy dalszych strat.
  • Aby zanegować niedźwiedzią perspektywę, potrzebna jest długotrwała siła przekraczająca granicę 22,00 USD.

Srebro przedłużyło swój spadek odrzucenia z progu konfluencji w wysokości 22,00 USD i spadło do niemal jednomiesięcznego minimum, około 21,20 USD podczas wczesnej sesji w Ameryce Północnej w poniedziałek.

Ten ostatni zbiega się z 61,8% poziomem zniesienia Fibonacciego przy odbiciu 20,46-22,52 USD, a akceptacja poniżej byłaby postrzegana jako nowy wyzwalacz dla niedźwiedzi traderów. Tymczasem wskaźniki techniczne na wykresach dziennych / 4-godzinnych trzymają się głęboko na terytorium niedźwiedzi i wciąż są dalekie od bycia w strefie wyprzedaży.

Sytuacja techniczna wydaje się mocno przechylać się na korzyść bessowych traderów i wspiera perspektywy przedłużenia trwającego ruchu deprecjacyjnego dla XAG/USD. Stąd kolejny spadek poniżej 21,00 USD, w kierunku podważenia dołka YTD wokół obszaru 20,45 USD, który dotknął 13 maja, wydaje się teraz wyraźną możliwością.

Z drugiej strony próba odzyskania może teraz napotkać opór w pobliżu 50% Fibo. poziom, około połowy 21,00 dolarów. Każdy dalszy ruch w górę może nadal być postrzegany jako okazja do sprzedaży i grozi raczej szybkim fiaskiem w pobliżu poziomu 22,00 USD, obejmującego 200-okresową SMA na wykresie 4-godzinnym i 23,6% Fibo. poziom.

Przekonujące przebicie wyżej wymienionej bariery zanegowałoby krótkoterminowe negatywne nastawienie i przesunęłoby to nastawienie na korzyść byczych traderów. XAG/USD może wówczas przekroczyć opór pośredni w pobliżu obszaru 22,30 USD i przetestować strefę podaży 22,50-22,60 USD. Niektóre kolejne zakupy powinny utorować drogę do dodatkowych zysków.

SREBRNY WYKRES 4-GODZINNY

fxsoriginal

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.