0 2 min 2 lata

Coinbase ogłosił, że zwolnił w tym tygodniu 1100 pracowników i wycofał 300 ofert pracy. Akcja została zgłoszona do 18% personelu.

Ale już. CEO Coinbase jest na przewodach, mówiąc, że nie można wykluczyć dalszych cięć miejsc pracy, jeśli sprzedaż Crypto będzie kontynuowana.

Magazyn „Wired” opublikował niedawno artykuł, w którym zacytował notatkę Sequoia, firmy zajmującej się kapitałem wysokiego ryzyka, mówiącą:

W MAJU firma THEventure capital Sequoia rozesłała notatkę wśród swoich założycieli startupów. 52 – stronicowa prezentacja ostrzegała przed trudną drogą, utwardzoną przez inflacja , rosnące stopy procentowe, wypłata z Nasdaq, problemy z łańcuchem dostaw, wojna i ogólne znużenie gospodarką. Miało być ciężko i tym razem kapitał wysokiego ryzyka nie przyjdzie na ratunek. „Wierzymy, że to moment Tygla” – napisali partnerzy firmy. „Firmy, które poruszają się najszybciej i mają najwięcej wybiegów, najprawdopodobniej unikną spirali śmierci”.

To mocne słowa dla mnóstwa start-upów, SPAC itp., które wykorzystały darmowe pieniądze z ratowania Covid, aby wykorzystać pieniądze z kapitału wysokiego ryzyka i doprowadzić jagnię do uboju bez zarobków, aby to wesprzeć.

Cena bitcoin BitcoinBitcoin to największa i pierwsza na świecie cyfrowa waluta wprowadzona na rynek w 2009 roku przez podmiot Satoshi Nakamoto. Będąc walutą cyfrową, cechą definiującą…Przeczytaj ten terminjest obecnie notowany na poziomie 20512 USD po osiągnięciu dziś minimum 20220,16 USD i maksimum 21325,06 USD. Cena ma zakończyć tydzień poniżej 200-tygodniowego MA na poziomie 22354,79 USD. Cena spadła o -70% w stosunku do maksimum z listopada 2021 r. i jest na najniższym poziomie od tygodnia 14 grudnia 2020 r.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.