0 2 min 2 lata

DXY handluje bez wyraźnego kierunku w połowie 106.00.
US ISM Non-Manufacturing następny krok w wykazie amerykańskim.
Uwaga inwestorów pozostaje na publikacji protokołu FOMC.
Indeks dolara amerykańskiego (DXY) , który śledzi dolara w stosunku do pakietu swoich głównych rywalizujących walut, w środę wymienia zyski ze stratami około 106,50.

INDEKS DOLARA AMERYKAŃSKIEGO KONCENTRUJE SIĘ NA DANYCH, ROZMOWACH O RECESJI
Po trzech kolejnych dziennych wzrostach, w tym nowych szczytach cyklu w pobliżu 106,80 w dniu 5 lipca, dynamika wzrostu indeksu wygląda teraz na wątpliwą i obraca się wokół strefy 106,50 po otwarciu dzwonka w Eurolandzie.

Rzeczywiście, spekulacje na temat globalnego spowolnienia przyspieszyły we wtorek i zaważyły ​​na kompleksie ryzyka, który z kolei przekształcił się w dodatkowe nogi dla dolara przy spadających rentownościach, niższych cenach akcji i głębokim spadku cen ropy naftowej.

Jak dotąd stopy kapitalizacji w USA próbują słabego odbicia na tle szerokiej tendencji spadkowej trwającej od połowy czerwca i wśród nieustannych rozmów na rynku związanych z potencjalną globalną recesją.

Podczas sesji NA, ISM Non-Manufacturing przyciągnie początkową uwagę, a następnie cotygodniowe Wnioski hipoteczne i S&P Global Services PMI, wszystko przed publikacją protokołu FOMC z czerwcowego spotkania, w którym Komitet może ujawnić dalsze szczegóły dotyczące debaty około potencjalnej podwyżki stóp o 75 pb jeszcze w tym miesiącu.