0 2 min 2 lata

Funt brytyjski wahał się w piątek i z powrotem, podczas gdy my nadal obijamy się na poziomie 1,20. Poziom 1,20 jest obszarem, w którym nadal widać wiele akcji, ponieważ wcześniej był głównym poziomem wsparcia, a teraz „pamięć rynkowa” może pojawić się na obrazie, aby zaoferować opór. Świeca na piątek sugeruje, że jesteśmy trochę zdezorientowani, co ma sens, że widzieliśmy stosunkowo niezmieniony rynek.

Jeśli zejdziemy poniżej dołków z piątkowej sesji, prawdopodobnie będziemy mogli zejść do poziomu 1,18, aby przetestować poprzednie wsparcie. Z drugiej strony, jeśli przebijemy się powyżej szczytu świecy na dzień, możemy dążyć do osiągnięcia poziomu 1,22, być może nawet poziomu 1,24 w dłuższej perspektywie. Poziom 1,24 to obszar, który był ważny nie raz i myślę, że dla funta brytyjskiego byłby to ogromny problem do pokonania. Myślę, że w tym momencie wchodzimy w długoterminowy trend wzrostowy.

Stopy procentowe w Stanach Zjednoczonych spadły, a to pomaga. Jeśli jednak środowe posiedzenie Rezerwy Federalnej okaże się wyjątkowo jastrzębie , to jest prawdopodobne, że zrezygnujemy z jakichkolwiek wzrostów. To jest w środę, więc myślę, że następne kilka dni może być mniej więcej bokiem i trudnym do pokonania, więc w tym momencie myślę, że mamy sytuację, w której najbliższe dni będą spokojne. Dopiero gdy znacząco się zepsujemy w jednym lub drugim kierunku, mógłbym przedstawić argumenty za pozycją, więc myślę, że lepiej jest po prostu siedzieć z boku i czekać na trochę potwierdzenia.