0 2 min 2 lata

Zwróć uwagę na ogólny apetyt na ryzyko, ponieważ oczywiście krypto jest dość daleko w tym spektrum. Tak długo, jak apetyt na ryzyko jest silny, pomaga to kryptowalutom, a następnie Ethereum. Ethereum przechodzi również renesans w tym sensie, że nadchodzi aktualizacja. To jest część tego, co sprawiło, że Ethereum stało się wyższe, ale teraz musimy zadać poważne pytania, z których nie najmniej ważnym byłoby to, czy rzeczywiście dzieje się to na czas.

Wycofanie w tym momencie miałoby pewien sens, ponieważ 50-dniowa EMA pod spodem oferuje wsparcie tuż powyżej poziomu 1200 USD. Byłby to idealny obszar dla wsparcia, aby powrócić i podnieść rynek, zakładając, że kupujący chcą go utrzymać. Biorąc to pod uwagę, gdyby rynek spadł poniżej poziomu 1200 USD, prawdopodobnie wrócimy do poziomu 900 USD. Wszystko poniżej może otworzyć śluzy przy znacznie niższych cenach. Niekoniecznie uważam, że tak się stanie, przynajmniej nie w krótkim okresie.

Zwróć uwagę na sytuację w banku centralnym , ponieważ jeśli Rezerwa Federalna nadal napina muskuły i zaostrza politykę pieniężną , działa to przeciwko ryzykownym aktywom, takim jak Ethereum. To prawda, że ​​Ethereum jest teraz w swoim własnym świecie dzięki „The Merge”, ale to nie znaczy, że nie może zacząć sprzedawać się ze wszystkim innym. Gdybyśmy mieli przebić się powyżej poziomu 2000 $, prawie na pewno rozpoczęłoby to kolejny duży wyścig byka, ale nie sądzę, by stało się to bez jakiegoś zewnętrznego katalizatora. W krótkim okresie spodziewaj się wielu niestabilnych zachowań na rynku bardziej bocznym.