0 3 min 2 lata
NZDUSD
NZDUSD handluje między MA 100/200 godzin

The NZDUSD NZD/USDNZD/USD to powszechnie oferowana para walutowa reprezentująca dolara nowozelandzkiego lub kiwi i dolara amerykańskiego. Para jest popularna ze względu na…Przeczytaj ten termin- podobnie jak inne pary w porównaniu z USD wczoraj – para strzeliła wyżej. Ruch wydłużył się powyżej 100 i 200 godzin MA, a dla tej pary również wydłużył się na krótko powyżej 50% zniesienia na 0,63857.

Jednak wchodząc wczoraj na zamknięcie, cena spadła do 200-godzinnego zamknięcia MA w pobliżu tego barometru MA.

Na dzisiejszej sesji w USA cena spadła. Po początkowym znalezieniu wsparcia w pobliżu obszaru wahań równego 0,6311, para odbiła się, po czym obróciła się z powrotem w dół przez poziom 0,6311 w kierunku niższego 100-godzinnego MA (niebieska linia) przy 0,6277.

Dołek przesunął się przez tę MA, ale odbił się z powrotem powyżej i obecnie znajduje się pomiędzy 100-godzinnym MA poniżej i 200-godzinnym MA powyżej i blisko poziomu huśtawki 0,6311. Cena znajduje się w neutralnym obszarze technicznym, czekając na następne uderzenie.

W przyszłym tygodniu handlowcy będą przyglądać się MA w poszukiwaniu wskazówek dotyczących uprzedzeń. Przejście powyżej 200 godzin MA jest bardziej uparty. Przejście poniżej 100 godzin MA jest bardziej niedźwiedzie.

Skupiając się głównie na tym, co robi ostatnio USD, w kalendarzu jest obecna sprzedaż domów we wtorek. Sprzedaż istniejących domów stanowi około 80% sprzedaży domów. Będzie to więc ważny barometr dla kondycji tego sektora w miarę wzrostu stóp procentowych. W tym tygodniu gwałtownie spadła liczba rozpoczętych budów i pozwoleń na budowę.

W centrum uwagi będzie również przemówienie Fed, z przewodniczącym Fed Powellem. zeznań na Kapitolu w środę i czwartek, będącym punktem kulminacyjnym. .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.