0 3 min 2 lata

Rynek Ethereum odbił się nieco w środę, ponieważ rynek odbija się od młotka, który uformował się podczas wtorkowej sesji. Wygląda na to, że rynek będzie nadal poruszał się w tę i z powrotem w tym ogólnym otoczeniu, ale długoterminowy trend się nie zmienił. Z tego powodu nadal uważam, że będziesz miał mnóstwo czasu na zbudowanie większej pozycji, co jest moim planem z długoterminowego punktu widzenia.

Wiele może sprowadzić się do apetytu na ryzyko, który obecnie jest na wysypisku. Rynek był bardzo głośny w ciągu ostatnich kilku tygodni i chociaż widzieliśmy trochę krótkoterminowego wybicia, w rzeczywistości rynek nie zmienił całkowicie trendu w tym momencie. Z tego powodu rynek prawdopodobnie zobaczy wiele tam iz powrotem, być może bardziej zamieszanie niż cokolwiek innego. Biorąc to pod uwagę, myślę, że poziom 1200 dolarów jest poniżej i dlatego jest prawdopodobne, że będzie trochę zainteresowania tym obszarem. Jeśli załamiemy się poniżej, prawdopodobnie zejdziemy do poziomu 1000 $. Jeśli rozbijemy go poniżej poziomu 1000 USD, prawdopodobnie celem będzie poziom 900 USD.

Jeśli zobaczymy załamanie rynku poniżej poziomu 900 USD, sprawy mogą stać się dość interesujące. W tym momencie spodziewałbym się, że możemy zejść aż do poziomu 500 $. Myślę, że właśnie w tym ogólnym sąsiedztwie zobaczysz inwestorów długoterminowych, którzy zbudują większą pozycję . Taki jest mój plan, ale oczywiście nie sposób przewidzieć przyszłości, raczej się do niej przygotuj. Z tego powodu, jeśli przekroczymy poziom 1800$, będę miał oko na poziom 2000$, który byłby następnym celem. Szczerze mówiąc, nie widzę, żeby tak się działo, ale warto zauważyć, że poziom 2000$ jest kluczowy. Gdybyśmy mieli przebić powyżej tam, rynek prawdopodobnie nadal będzie szedł znacznie wyżej, być może wchodząc w scenariusz „kupuj i trzymaj”.